Our Boats

Nautılus

BuIld/RefIt: Refit 2015

CabIn: 5 cabins

People: 10

ToIlets: 5

Length: 37,2 m.

Beam: 7,6 m.

Draft :

EngIne:

DIesel CapacIty:

Fresh Water Capacity:

Flag: Turkey

DAILY PRICESES (EURO)

March

April

May

June

July

August

September

October

November

1800 €

1800 €

2000 €

3000 €

3750 €

3750 €

3000 €

2000 €

1800 €

General Informations

Nautilus is a 37 M Luxury Gulet . Beautifully costume design yacht has 2 master and 3 cabin . Spaces lounge and deck area .With jacuzzi and sauna on board.

Equipment

Air Condition

Air Condition in All Cabins

Bimini

Dinghy & Outboard

DVD in Saloon

External Cockpit Speakers

Fishing Gear

Fridge

Generator

Hairdryer

Internet

Jacuzzi

Kayak

Navigation

Ringo

Safety Equipment

Shower in All Cabins

Snorkelling Gear

Tv in All Cabins

Tv in Saloon

Water Ski

Ask Question

Name (Required)

Email (Required)

Phone

Message

Terms of Agreement

YELKENLİ & KATAMARAN TEKNE KİRALAMA ŞARTLARI VE AÇIKLAMALARI GULETLER ENG

GB Sailing Turkey bünyesinden yapmış olduğunuz kiralamalarda tekneniz, farklı bir tercih belirtilmemişse Cumartesi günü 16:00-18:00 arasında demir almaya hazır olacaktır. Marinaya dönüşünüz en geç Cuma günü, saat 17:00’de olmalıdır.

• Fiyatlarımız, 1 haftalık süre için ve Euro bazındadır. • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. • Depozito ayrıca alınır. Marinaya dönüşünüzde yapılacak kontroller sonrası, varsa hasarların telafi masrafı düşülerek tarafınıza iade edilecektir. Bu hasarlara bot ve motorunun kaybı dahil değildir. • Tekne ve bot’a ait yakıt depoları, su deposu, bir adet mutfak tüpü ve yedeği tarafınıza dolu olarak teslim edilecektir. Tur sonunda hepsinin dolu olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Kiralama ücretine dahil olanlar

Teknenin bağlı olduğu marina ücretleri (elektrik, su, demirleme ücreti vb) Dış tarafta bulunan şişme bot Karşılama paketi ( birkaç şişe su, şarap, bira ve cips) Ayrıca, aşağıda bulunan gerekli kiralama paketi de dahildir Yatak takımı (yorgan, yastık, yastık kılıfı, çarşaf) Havlular (her yolcu için iki adet) Mutfak paketi (çaydanlık , bulaşık fırçası ve süngeri, tek kullanımlık mutfak örtüsü, bulaşık deterjanı, mutfak araç ve gereçleri)

Zorunlu Ekstralar

Depozit / Tek Gövdeli Tekneler İçin 1000 EURO Depozit / Katamaranlar İçin 2000 EURO Transit Log 100 EURO Son Temizlik / Tek Gövdeli Tekneler İçin 100 EURO Son Temizlik / Katamaranlar İçin 150 EURO

Opsiyonel Ekstralar:

Günlük Kaptan + Yemek Masrafları 150 EURO Haftalık Kaptan + Yemek Masrafları 850 EURO Hostes Ya Da Aşçı Tek-Yön Ücreti (Olanaklara bağlı olarak tekneyi teslim aldığınız limandan başka bir limanda teslim edebilirsiniz) Yunan Adaları İçin Yurtdışı Giriş/Çıkış İşlemleri Ekstra Nevresim Seti Havaalanı-Marina Transferi / Tek Yön, Kişi Başı (Ekstra ya da standart dışı herhangi bir bagajınız olması halinde yardımcı olabilmemiz için rezervasyon sırasında lütfen belirtin)

Sigorta

Tüm teknelerimiz, genel kayıplara karşı sigortalıdır. Bot ve/veya motorunun kaybı, yelken, motor hasarları gibi zararlar sigorta kapsamında değildir, tarafınızdan karşılanır. Kaptan haricindeki yolcular ve kişisel kayıplar sigorta kapsamına girmez. Ayrıca, varsa özel sigorta poliçenizin içeriğini kontrol etmenizi öneririz. Kaptanınız deneyimini ve geçerli lisansını göstermek zorundadır.

Belgeler Ve İşlemler

Liman Başkanlığı, kaptanlığınızın kanıtı olarak, bir belgeyi istemektedir. Bütün kaptanların herhangi bir yatçılık okulundan yasal lisans sahibi olması mecburidir. GB Sailing Turkey tarafından, kiralama başlamadan önce, kaptanın yetkin olduğunu ispatlayacak kısa bir seyir yapılması istenebilir. GB Sailing Turkey, yeterli özelliklere sahip olmayan kaptanlara tekneyi teslim etmeme hakkına sahiptir. Göndereceğimiz Crew List formunu, kaptan ehliyetinin bir kopyası ile tatiliniz başlamadan iki hafta önce ofisimize ilettiğiniz takdirde, geldiğinizde Transit Log işlemlerinizden zaman kazanmış olursunuz.

Ödeme Şartları

- % 30 Sözleşme imzalamak üzere - %70 Kiralamadan en az 4 hafta önce

Depozito

Monohuller için 1.000,00 Euro Katamaranlar için 2.000,00 Euro Nakit / Kredi Kartı / Visa / Master / Paypal şeklinde ödenebilir.
Umarız tüm sorularınızın yanıtını burada bulabilmişsinizdir. Bunların dışında sormak istediğiniz ya da yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa lütfen bizimle irtibata geçiniz.